fbpx

“ĶEMERU LAIVAS” laivu braucieni

“Ķemeru laivu” īpašnieks un pasākumu vadītājs Atis Luguzs piedāvā doties elegantās kanoe laivās Ķemeru Nacionālā parka purvos un upēs.

Populārākie laivu maršruti ir Lielais Ķemeru tīrelis un Smārdes purvs. 🛶 Dodamies laivu eksursijās arī  Slokas ezerā un Vecslocenē un Vecbērzes poldera kanālā ar pārgājienu uz kūdras amfiteātri Drabiņu purvā.

Grupām no 8 līdz 30 cilvēkiem 👨‍👩‍👧‍👦 piedāvāju organizēt individuālu laivu braucienu kādā no piedāvātajiem maršrutiem gan brīvdienās, gan arī darba dienās. Ir iespējams izvēlēties vai purvā doties no rīta saullēktā 🌄, pa dienu vai arī vakarā baudīt saulrietu.

Grupām mazākām par 8 cilvēkiem 👨‍👧 un individuāliem laivu braucējiem piedāvāju pieteikties kādā no Purva Pasaule organizētajiem publiskajiem pasākumiem attiecīgajā laivu maršrutā.

 

Laivu brauciens Smārdes purvā

Smārdes purvs piedāvā vienu no krāšņākajām un neparastākajām purva ainavām Latvijā. Jūras kraukļi ir pārvērtuši šo vietu, par pasaku ar purva raganām un velniem vai kādu ārpus Zemes dzīvības formu. Nokaltušo koku silueti un koši zaļais ūdens neatstās jūs vienaldzīgus, tāpat kā Smaragda pilsētas burvi, kas šurp dodas piepildīt savas kolbas.

Saullēkts purvā ar laivu, muglu un nokaltušām priedēm
Laivu braucienā pa Smārdes purvu saullēkta laikā.

Laivu brauciens Lielajā Ķemeru tīrelī

Lielais Ķemeru tīrelis ir tūristu iecienītākais purvs Latvijā. Katru gadu tā pastaigu laipu apmeklē vairāk kā 100 tūkštoši cilvēku. Purva pasaule piedāvā pārkāpt no dēļiem elegantā kanoe laivā un doties baudīt purva ainavas no ūdens.

Cilvēki laivās vēro saullēktu
Laivu brauciens Lielajā Ķemeru tīrelī saullēkta laikā.

 

Vaivariņu ziedi purvā ar ūdeni tālumā
Maija otrā pusē augstajā purvā zied Vaivariņi.

Maija otrā puse un dažreiz vēl jūnija sākumā baltām kupenām zied purva Vaivariņi.  Aicinu laivu braucienā pa Lielo Ķemeru tīreli skatīt ziedošo vaivariņu ainavas.


Vecbērzes poldera kanāls ar ekskursiju Drabiņu purvā un kūdras mākslas amfiteātra apskati.

Vecbērzes poldera kanāls savulaik tika izveidots, lai iztaisnotu šejienes dumbrāju upes un ātri nogādātu to ūdeņus Lielupē. Kanāls plūst garām Drabiņu purvam, kurā mākslinieks ir izveidojis Kūdras amfiteātri.

Kūdras amfiteātris
Kūdras amfiteātris Drabiņu purvā.

Medību saimniecība un dumbrājs Vecbērzes krastos

Laivu brauciens Vecbērzes dumbrāja niedru un mednieku tornīšu valstībā


Laivu brauciens Slokas ezerā un Vecslocenē

Slokas ezerā piedāvājam doties laivot Vecslocenes un ezera kanālu niedru labirintā.  Pirms laivu brauciena ir iespēja iziet un apskatīt populāro Slokas ezera dumbrāja laipu.

Miks airē kanoe laivu Vecslocenē.
Kanoe laivā ir ērti baudīt Slokas ezera purvainos kanālus.

Vēršupītes Dumbrāja piedzīvojums Ķemeros

Vēršupīte tek no Ķemeru centra līdz Vecslocenei pirms tās ietekas Slokas ezerā.


Vairāk par laivu braucieniem var uzzināt šeit >>

Kontaktinformācija par laivu braucieniem:

👨‍💼 AtisLuguzs

📧 E-pasta adrese:
atis.luguzs@gmail.com

☎️ Saziņai lietotnē WhatsApp 
t. +371 267 61 807 (Atis)